Dziwnów, Miedzywodzie

OFERTY DLA GRUP

Dziwnów, Miedzywodzie

Kolonie i zielone szkoły

Jako troskliwy i odpowiedzialny rodzic z całą pewnością chcesz, aby Twoje dzieci stale nabywały nowych, cennych, doświadczeń, rozwijały się intelektualnie i społecznie, a także świetnie bawiły. Postaw więc na kolonie. Międzywodzie i Dziwnów czekają na ich wizyty.

Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując pełne atrakcji kolonie. Międzywodzie i Dziwnów to jedne z ulubionych nadmorskichmiast najmłodszych. Czeka tu na nich moc wrażeń pod czujnym okiem naszych instruktorów. Zatrudniamy profesjonalną kadrę z doświadczeniem dla której praca z dziećmi jest realizacją życiowej pasji. Z nami nie będziesz musiał martwić się o swoje potomstwo.

Strzał w dziesiątkę? Tak, to własnie Kolonie. Dziwnów i Międzywodzie dzieli ledwie 4 kilometry, co stwarza kapitalną możliwość przyjemnych spacerów brzegiem morza, a także korzystania z atrakcji obu tych kurortów. Pamiętaj, czyste, zdrowie powietrze zapewnia wzmocnienie organizmu twojego dziecka.

Liczne konkursy, gry, turnieje i zabawy to elementy programu, który oferuje nasza zawsze przyjazna, zielona szkoła. Międzywodzie to wiele punktów spacerowych, doskonała lokalizacja do
rowerowych wycieczek, kino, liczne restauracje, a także wesołe miasteczko. Przede wszystkim jednak morze!

Nie mniej atrakcyjna jest kolejna nasza zielona szkoła. Dziwnów oferuje możliwość rejsów po morzu, obserwacji prawdziwych rybaków podczas ich codziennej pracy, a także zwiedzenia fantastycznego parku miniatur. Zabawy na karuzelach wesołego miasteczka na pewno również przypadnie do gustu Waszym dzieciom. Twoje dziecko zasłużyło na wakacje, które będzie wspominać z radością!

Czas spędzony z nami umożliwia nawiązanie trwałych przyjaźni z rówieśnikami, nauki poprzez zabawę, rozwijania swoich talentów, stawania się bardziej samodzielnymi, a także zdobywania wspomnień na całe życie.

Dziwnów, Miedzywodzie

Wędkarze

Każdy kto choć trochę interesuje się tym relaksacyjnym sportem, zdaje sobie sprawę, że nie istnieje pora roku, w której ryby kompletnie nie biorą. Zależnie jednak od okresu można bardziej nastawić się połowy w postaci konkretnych gatunków ryb.

Dlatego też zachęcamy do odwiedzin naszych ośrodków przez cały rok – zapraszają zawsze urokliwe Miedzywodzie i Dziwnów. Wędkowanie to również nasza pasja, więc z przyjemnością gościmy osoby, które dzielą z nami to zainteresowanie.

Do wyboru mają Państwo ośrodki w miejscowościach Dziwnów i Międzywodzie. Wędkowanie tutaj rokrocznie przyciąga do nas wielu gości, którym staramy się stworzyć komfortowe możliwości do realizacji swoich planów – nasze domki i pokoje są ciepłe, przytulne oraz dobrze wyposażone.

Pełna drzew i śpiewających ptaków okolica, a także odprężajacy nastrój panujący wokół miejsc, gdzie zlokalizowane są ośrodki, stwarzają idealne warunki do relaksu. Są one położone w kameralnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z którego szybko można dostać się do terenów dobrych na wędkowanie. Międzywodzie i Dziwnów znajdują się ledwie kilka minut drogi od bogatego w ryby Zalewu Kamieńskiego, a także rzeki Dziwny. Nasi goście twierdzą, że to doskonałe punkty łowieckie zarówno dla wędkarzy amatorów, jak i profesjonalistów.

Warto wiedzieć, że to także obszar specjalnej ochrony ptaków i wyjątkowej dbałości o naturę, więc możemy zapewnić, że będąc tam spotkają Państwo ciszę, spokój i możliwość odpoczynku od gwaru miast – co znacznie usprawni wędkowanie. Dziwnów i Międzywodzie dlatego też uznawane są za wyjątkowo sprzyjające „moczeniu kija”. Dlatego też wykorzystaj swój wolny czas w najlepszy możliwy sposób!

Dziwnów, Miedzywodzie

Turnusy rehabilitacyjne

Marzysz o skorzystaniu z turnusu rehabilitacyjnego, ale miałeś do tej pory trudności z wyborem odpowiedniego miejsca? Chciałbyś odpocząć w ośrodku, który jest zlokalizowany w spokojnej, cichej okolicy, sprzyjającej prawdziwemu relaksowi, będąc jednocześnie blisko centrum?

Cieszymy się, że natrafiłeś na naszą ofertę. Od wielu lat pracujemy z pasją, by stworzyć Ci jak najbardziej dogodne warunki wypoczynkowe i tym samym udane wakacje. Turnusy rehabilitacyjne nad morzem to nasza specjalność.

Zapraszamy do ośrodka wczasowo-rehabilitacyjnego „Gwarek” w Międzywodziu. Jest on w pełni przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych, dysponując podjazdem dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a także posiadając wszelkie stosowne kwalifikacje i uprawnienia. „Gwarek” zlokalizowany jest przy alei prowadzącej na plażę, około 300 metrów od morza – trasa do niego jest mało uciążliwa i dogodna dla każdego. Staramy się, aby każdy po wyjeździe mógł powiedzieć, że nasze turnusy rehabilitacyjne spełniły jego oczekiwania.

Zapewniamy całodobową opiekę medyczną, gabinety rehabilitacyjne i potężny wybór zabiegów rehabilitacyjnych, które są przeprowadzane przez wykwalifikowanych, empatycznych specjalistów. Nasze turnusy rehabilitacyjne nie bez powodu cieszą się bardzo dobrą opinią wśród naszych gości.

Ośrodek kilka lat temu przeszedł gruntowny remont, dzięki czemu podniesiony został jego standard, a także rozbudowana została baza zabiegowa. Tym samym proponujemy Wam 40 przestronnych pokoi 2, 3 i 4 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę, balkon, dostęp do Internetu, a także telefon. Wielką atrakcją ośrodka jest duży taras rekreacyjny, gdzie można wypocząć przy każdej możliwej pogodzie. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się jadalnia oferująca smaczne, domowe posiłki oraz parking. Turnusy rehabilitacyjne nad morzem? Serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa!

Dziwnów, Miedzywodzie

Dla seniora

Jesteś na emeryturze i pragniesz spędzić udany czas nad morzem? Brakuje Ci spacerów na świeżym, zdrowym powietrzu? Potrzebujesz wyrwać się na trochę z domu?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – tanie wczasy dla seniora mogą stać się dla Ciebie udanymi wakacjami, które będziesz chciał powtarzać każdego roku, zaś Międzywodzie i Dziwnów Twoimi ulubionymi miejscowościami nadmorskimi.

Wczasy dla seniora nie są ofertą skierowaną wyłącznie do osób, które dysponują dużą ilością pieniędzy. Za stosunkowo niewielkie środki masz możliwość skorzystać z naszych przytulnych, dobrze wyposażonych domków lub pokoi, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz morza. Bliskość wody to wygoda, oszczędność czasu, a także idealne warunki do tego, by szum morza słychać było już tuż po opuszczeniu pokojów.

Tanie wczasy dla seniora to udane wczasy dla seniora! Zadbaj o swoje zdrowie i relaksuj się na plaży.

Nasycony powietrzem nadmorskim jod m.in. pomaga warunkować pracę tarczycy, układu nerwowego i mięśni. Kiedy jodu jest za mało, organizm jest przemęczony, a my jesteśmy rozdrażnieni, niewyspani i bez sił. Nie dopuść do tego! Kąpiele morskie to równie znakomity pomysł. Dzięki nim nasza skóra młodnieje, ponieważ stymulują one metabolizm komórkowy i podkręcają przemianę materii, a zawarte w wodzie składniki mineralne oszczyszczają pory naskórne.

Bliskość wody i panująca wokół cisza to możliwość relaksacyjnych spacerów, zaś same centra miast to okazja do skorzystania z licznych atrakcji: kin, restauracji, punktów widokowych oraz pubów z dobrą muzyką. Z zależności od inwencji – pomysły mogą być niewyczerpane. Wczasy dla seniora mogą dzięki temu stać się niezapomniane.

Lubisz spędzać aktywnie czas? Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni rowerów. Tereny wokół są piękne, więc z całą pewnością wrócisz do domu bogatszy o wiele fantastycznych zdjęć. W niedalekiej odległości od ośrodków jest także wypożyczalnia kajaków. Nie martw się też o swoje zwierzę – u nas pupile są zawsze mile widziane.